İnternetten Para
Kazanma Yöntemleri
Güncel Anket Listesi
&
ANKET
BANKASI
   Satılık Domain      Sıkça Sorulan Sorular
 1. Firmalar ödemeleri ne zaman yapıyorlar?

  Her firmanın bir alt ödeme limiti bulunmaktadır. 10$ paranız birikince ödeme yapan firmalarda var 25$ olunca yapanlar da var 100$ paranız birikince ödeme yapanlarda var.

 2. Firmalar ödemeleri ne şekilde yapıyorlar?

  Firmalar ödemeleri iki şekilde yapıyorlar. Çek ile adresinize postalıyorlar veya online ödeme sistemleriyle yapıyorlar(bu sistemlerin nasıl işlediğiyle alakalı Anket Bank Eğitim Paketi'nde detaylı bilgiler bulunmaktadır.).

 3. Aylık ne kadar para kazanabilirim?

 4. Bu konuda net bir rakam söylememiz zor. Çünkü sizin kaç firmaya kayıt olduğunuzu bilemeyiz. Fakat firmalara kayıt olup gelen anketleri düzenli bir şekilde doldurursanız düzenli ve sizi fazlasıyla tatmin edecek rakamları kazanmanız mümkün.

 5. Para kazanabilmemiz için Eğitim Paketi'ni satın almak zorunda mıyız?

  Anket işi yaparak para kazanabilmeniz için bizim kitabımızı satın almak zorunda değilsiniz. Kendiniz firmaları araştırıp bulup kayıt olabilirsiniz. Biz 2 yıldır bu işi yapıyoruz ve bu işle ilgili bilgi birikimimizi Anket Bank Eğitim Paketi e-kitabı ile sizlere sunuyoruz..

 6. e-Kitaba sonradan eklenen içerik için tekrar ödeme yapmak zorunda mıyım?

  Hayır. E-kitabı bir defa satın almış olmanız bu tarihten itibaren kitaba eklenecek tüm içeriğe sahip olmanız anlamına gelmektedir. Yeni eklenecek içeriği e-kitabı alan herkese gönderilecektir.

 7. Anket işini yaparak kısa zamanda zengin olabilir miyim?

  Anket Bank Eğitim Paketi kısa yoldan zengin olma vaatleri sunmamaktadır.

 8. Anket Bank sitesi bize ne gibi fayda sağlar?

  Anket Bank Eğitim Paketi sayesinde bu işi yapabilmeniz için gereken her şeyi öğreneceksiniz. Anket Bank Eğitim Paketi'nin tek sorumluluğu size bu işin yapılması için gerekli olan bilgi ve eğitimleri vermektir.

 9. Ben sizin anketlerinizi doldurmak istiyorum ne yapmam lazım?

  Anket Bank Eğitim Paketi bir anket firması değildir. Kimseye ücret karşılığı anketler göndermez. Anket Bank Eğitim Paketi sadece bu işi yapabilmeniz için gereken bilgi ve eğitimleri size verir. Firmalara siz kayıt olursunuz ve bu firmalar size anket gönderir. Doldurduğunuz anket başı size ödeme yaparlar.Bu firmaların gönderecekleri anketlerle ve yapacakları ödemelerle Anket Bank Eğitim Paketi'nin bir ilgisi bulunmamaktadır.

 10. Bilgisayarımda hangi programın olması gerekmektedir?

  Anket Bank Eğitim Paketi pdf formatında bir e-kitaptır. Bilgisayarınızda Acrobat Reader programının kurulu olması gerekmektedir. Bu programı kuramayanlar veya kurmuş olup kitabı okumakta sorun yaşayanlar için kitabı word dosyası haline de getirdik. Bize mail atarak word dosyası olarak da isteyebilirsiniz.

 11. Anket firmalarına kayıt olmak ücretli mi?

  Anket firmalarının çok büyük kısmı ücretsizdir. Bizde eğitimlerimizde bu işi ücretsiz olarak nasıl yapacağınızı anlatıyoruz.

 12. Ürünü kargoyla mı gönderiyorsunuz?

  Ürünümüz bir e-kitaptır. Basılı bir yayın değildir. Ödemenizi kredi kartıyla yapmışsanız e-kitabınızı indireceğiniz adrese otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Havale ile ödeme yapacak olursanız bankadan havaleyi yaptığınıza dair onay geldiği zaman, havale formuna girdiğiniz mail adresinize e- kitabınızı indireceğiniz adres gönderilecektir.

 13. E-kitabım silindi. Bir daha satın almak zorunda mıyım?

  E-kitabı bir daha satın almanıza gerek yok. Bize mail atarak e-kitabınızı tekrar isteyebilirsiniz. E-kitabınızı isterseniz pdf, isterseniz word dilerseniz de internet üzerinden okuyabileceğiniz formatta size gönderebiliriz. Ne zaman isterseniz.

 14. Size nasıl ulaşabilirim?

  Anket Listesi Eğitim Paketi bir e-kitaptır. Size bu işin yapılabilmesi için gerekli olan bilgileri ayrıntılı bir şekilde resimli olarak vermektedir. Her türlü sorularınız için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.


   

  anketbank.com@2012 - Tüm hakları saklıdır 


SAĞLAYAN Horizon