İnternetten Para
Kazanma Yöntemleri
Güncel Anket Listesi
&
ANKET
BANKASI
   Satılık Domain      Satış Ortaklığı

Satış Ortaklığı ProgramımızAnketbank.com Satış Ortaklığı Sistemi Nedir?

          Anketbank.com satış ortaklığı, gelirinin ciddi bir bölümünü sizinle paylaşmak temeli üzerine kurulmuştur. Her geçen gün, ülkemizdeki ekonomik durum ile doğru orantılı bir şekilde insanlar internet üzerinde alternatif para kazanma yöntemleri aramaktadırlar.

          Bu para kazanma yollarından en kolay ve eğlenceli olanı kuşkusuz online anketleri doldurarak para kazanma sistemidir. Yurt dışında uzun yıllardır uygulanmakta olan bu sistem ülkemizde de son yıllarda yerli pazar araştırma firmalarının açılması ile hareketlenmiştir.

          Anketbank.com Türkiye'nin en kapsamlı ve yüksek başarı oranına sahip test edilerek onaylan anketle kazan tekniklerinin ve sitelerinin anlatıldığı kitabın satışını yapmaktadır. Bu sebep ile kitabımızın satış oranları yüksek ve karlıdır. Misyonumuz, insanları kulaktan dolma bilgiler ile anket işine yanlış yönlendiren kişilerin sebep olduğu internet kirliliğine son vermek ve ülkemizin insanlarına ekonomik anlamda hayatlarını biraz daha rahatça sürdürebilmelerine ve sevdiklerine daha fazla zaman ayırabilmelerine olanak tanımaktır.


Anketbank.com Satış Ortaklığı Sistemi Nasıl İşler?

Sadece Yapmanız gereken ;
1.) Bir dakikadan kısa bir süre ayırarak xticaret.com sitesine buradan üye olursunuz. Bu sizi derhal ve resmen satış ortağımız haline getirir.
2.) xticaret.com'a üye olduktan sonra, e-posta adresiniz ve şifreniz ile panelinize giriş yaparsınız. Pazaryeri sayfasında sitemizi bulduktan sonra "Satış Ort aklığı Linki Oluştur" sekmesine tıklayıp size özel satış ortaklığı linki oluşturursunuz.

Oluşturduğunuz bu link ile ister kendi sitenizde, ister forumlarda, potansiyel müşterilerin bulunduğu her yerde reklam yayınlarsınız.

Sonrasında biz, bu özel linkten gelen ve Anket Bank kitabını satın alan herkesi sayarız. Satın alınan kitabın fiyatının %70'ini sizin carinize otomatik yazarız. Siz de bütün bunları size özel şifreyle gireceğiniz  xticaret.com sitesindeki panelinizden takip edersiniz.


Anketbank.com Satış Ortaklığı Avantajları Nelerdir?

           Dünyada yaygın bir biçimde uygulanan satış ortaklığı programları genellikle, müşteri gönderen siteye, müşterinin gönderildiği oturum (web session) boyunca yapılan alışverişlerden belli bir yüzde verir.

Anketbank.com'da uyguladığımız sistem, bundan bir parça değişiktir; çünkü satış ortakları lehine revize edilmiştir. Buna göre, Satış ortağına özel oluşturulan linkten gelen bir kişinin hiç bir ürünü satın almadan siteden çıkması ama bir süre sonra tekrar gelip ürün satın alması durumunda yine de komisyonunuzu alırsınız.

Nasıl mı ? Size özel oluşturulan linki tıklayan bir ziyaretçinin kullanmakta olduğu bilgisayarına, bu tıklama esnasında tarafımızca Cookie olarak isimlendirilen zararsız bir kodcuk bırakılmaktadır. Bu vesile ile, aynı kişi veya aynı bilgisayardan herhangi bir kişi Anketbank.com sayfasını tekrar ziyaret ettiğinde, daha önce bırakılan bu Cookie vasıtası ile ilgili ziyaretçinin ilk olarak bize hangi yolla geldiğini sistemimiz otomatik tespit etmekte ve satın alma işlemini takiben komisyonunuz carinize kaydedilmektedir.

xticaret.com tarafından hizmete sunulan bu harika sistemin satış ortaklarını koruyan bir şekilde kurulmasının sebebi şudur. Bazı ziyaretçiler, genellikle önce konuyu ve özelliklerini anlamak, sistemi tanımak için sitede bir süre harcamakta, ancak ilgili sitenin ve sunulan hizmetin kendine yararlı olduğunu tespit ettikten sonra satın almaktadırlar.

Satış ortaklarımızın tek yapması gereken, bize yönlendirilen üye sayısını yüksek tutmaya çalışmaktan ibarettir.

 

Anketbank.com Satış Ortaklığı İle Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

Anketbank.com ile kazanabileceğiniz bir üst limit veya sınırlama yoktur. Size özel linklerden gelen ziyaretçiler ne kadar alışveriş yaparlarsa o kadar kazanabilirsiniz. Daha çok kazanmak için daha çok ziyaretçi göndermeniz gereklidir. Satışlarınızı arttırabilmeniz için şu yöntemleri deneyebilirsiniz:

* Eğer internet sitesi sahibi iseniz kendi sitenizde reklam yayınlayabilir ve ziyaretçilerinizi sitemize yönlendirebilirsiniz.
* Arkadaşlarınıza e-mail göndererek ürün tanıtımı yapabilirsiniz. İsterseniz bu alanda profesyonel hizmet veren bilişim firmaları ile anlaşarak Toplu Mail kampanyaları düzenleyebilirsiniz. 
* Google Adwords ile anket, anketle kazan, anket doldur para kazan gibi anahtar kelimelerde reklam vererek satış yapabilirsiniz.
* Google Adwords'te olduğu gibi Yahoo ve bing gibi arama motorlarına da reklam verebilirsiniz.

* Anket, niş pazarında bir site kurup, seo yöntemleri ile sitenize ziyaretçi çekebilir ve ürün satışı yapabilirsiniz. 
* Mynet.com, TürkTicaret.net gibi web portallarının reklam verenler için sunduğu hizmetlerden yararlanarak reklam verebilirsiniz.
* Konseptimiz ile örtüşen internet sitelerine reklam verebilirsiniz.
* Forumlarda servislerimizden bahseden makaleler yazıp ve kendi satış linkinizi kullanarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Önemli Not: Anketbank.com satış ortaklığı hakkında diğer bilgilere xticaret.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Sitelerinizde Kullanabileceğiniz Bazı Görsel Materyaller:


            


                                 

                              

                           


anketbank.com@2012 - Tüm hakları saklıdır SAĞLAYAN Horizon